Aktuality - LINDA MEDIA || reklama na Vaší straně...

Cena celkem:
Přejít na obsah

Aktuality

COTTON CLASSIC Road Show 2024

Zůčastnili jsme se COTTON CLASSIC Road Show 2024 v Praze, seznámili jsme se s novým sortimentem potisknutelného textilu a celých  oděvních souprav.
Máme k dispozici nové vzorníky s reálnými vzorky textilu.


 

Zrušení pobočky Kolín

POZOR

Byla zrušena pobočka v Kolíně.Nová kancelář v Praze
Pro výdej vyrobených zakázek a případné osobní setkání kvůli projednání zakázky jsme otevřeli novou kancelář v Praze, Bude zde možnost platby jak v hotovosti, tak pomocí platební karty (VISA, MasterCard, UnionPay, atd..) , akceptujeme i platby mobilním telefonem či hodinkami (GooglePay, Apple Pay)

 

Zrušení pevné linky

POZOR

Byla zrušena pevná linka,
v platnosti zůstávají mobilní tel.čísla.Výroba reklamních buttonů
Pro rozšíření sortimentu našich služeb jsme pořídili stroj na výrobu reklamních buttonů a zrcátek o průměru 75 cm. Lze objednat již od 10 ks. Výroba je prováděna v naší kanceláři v Praze. Termín dodání standart do 7 dnů.


 

INKTEC inkousty u nás...
Naše eko-solventní tiskové stroje dále jedou na inkousty Inktec. od firmy ELECTRON Brno, která nám nabídla lepší cenové podmínky.
Materiály dodává jak firma HSW tak LI-FO nebo Antalis.

Sublimace ve velikosti A3
Pro zvětšení velikosti potisku u sublimačního potisku byla pořízena tiskárna ve formátu A3 od firmy EPSON.
Platby PayPal v našem RealManageru
Pro jednoduchost plateb a taktéž pro bezkontaktní předávání zakázek jsme aktivovali na našem objednávacím systému pro firemní klienty z řad realitních agentur a stavebních firem platební systém PayPal, kde lze platit jak Paypal účtem nebo platebními kartami VISA a Mastercard.

Potisk tašek sítotiskem
Nově do sortimentu zařazujeme i potisk papírových tašek pomocí sítotisku. Lze tisknout zatím pouze do formátu potisku A4, lze samozřejmě potiskovat i textilní tašky a tašky na vína,,,
Prezentace MALFINI CZECH
Děkujeme firmě Malfini CZECH s,r,o,. za pozvání na prezentaci nových výrobků v pořádané v pražském Hotelu OCCIDENTAL, byly představeny nové výrobky a to jak reklamního textilu, tak pracovních oděvů RIMACK, prezentace byla zakončena nádherným divadelním představením v Divadle METRO...


Veletrh POLYGRAF 2023 v Letňanech
Děkujeme firmě UHAL za pozvání na veletrh POLYGRAF 2023, byly představeny nové technologie, Firma UHAL dodává velmi přesné laserové gravírky, díly k nim a razítka...


Rozšíření knihařského zpracování
Rozšíření našeho knihařského provozu o falcovací stroj japonské firmy HORIZON a vazbu do plastových vazeb GBC Ibico jsme schopni lépe pokrýt potřebu konečného zpracování digitálních tisků.

Fotogalerie z akcí...
Created LINDA MEDIA  2024
tradice od roku 1990
ABOUT
Lorem ipsum dolor sit amet,  adipiscing elit.
Donec commodo et dapibus consequat.
Phasellus a sagittis massa.
Suspendisse potenti.
Duis non arcu venenatis, cursus ex.
Návrat na obsah